INFOLINIA 790-57-57-57

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ONLINE  >>> KUP ZABIEG

Mikropigmentacja skóry głowy

 

Mikropigmentacja skóry głowy (scalp micropigmentation) dedykowana jest głównie mężczyznom, zwłaszcza tym, którzy lubią krótko ostrzyżone włosy. Zabieg polecany jest w przypadku całkowitej utraty włosów, przerzedzenia włosów, łysienia plackowatego czy w celu kamuflażu blizn na głowie.  

Zabieg polega na odtwarzaniu pigmentem cebulek włosów.  Pigment nieorganiczny jest indywidualnie dobierany do koloru włosów pacjenta. Pigmenty nieorganiczne są neutralne dla ludzkiego organizmu, dzięki czemu praktycznie nie występuje ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych. Nie jest to technika leczenia nadmiernego wypadania włosów, lecz tuszowanie łysiny.

 

Konsultacja

Mikropigmentacja skóry głowy rozpoczyna się od konsultacji podczas której omawiane są wszelkie parametry dotyczące zabiegu. Następnym krokiem jest ustalenie i zaznaczenie linii włosów oraz dobór odpowiedniego koloru pigmentu farmaceutycznego.

 

 

Zapraszamy na indywidualną konsultację podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i wykonamy wycenę zabiegu, a także przeprowadzimy zabieg próbny na małej powierzchni skóry.

Tagi: mikropigmentacja medyczna, mikropigmentacja kujawsko-pomorskie, mikropigmentacja skóry głowy Bydgoszcz, mikropigmentacja po przeszczepie, mikropigmentacja medyczna ust, skalp, mikro hair, mikropigmentacja skóry głowy Toruń, mikropigmentacja skóry głowy Gdańsk, mikropigmentacja skóry głowy Trójmiasto, mikropigmentacja włosów, mikropigmentacja włosów kujawsko-pomorskie, ukrywanie łysienia, antidotum na łysienie

Koszt zabiegu:

  • od 349 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

Zapisz się na bezpłatną konsultację - 790 57 57 57 

PARTNERZY

      ratyzagiel.jpg    

 

Rozkwitnij z Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00