SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

zobacz >>> REGULAMIN ZAKUPU 

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

Zamów zabieg już dzisiaj 

 

790 57 57 57 

 

Jeśli szukasz pomysłu na ekskluzywny i niebanalny prezent dla bliskiej osoby bon upominkowy będzie idealnym rozwiązaniem.

 

"PODARUNEK PIĘKNA" 

Bon upominkowy na wybrany zabieg do nabycia w recepcji lub przez Sklep Online.

 

Pragniesz zrobić komuś niespodziankę, uczcić wyjątkową okazję, bądź po prostu szukasz pomysłu na prezent na święta, imieniny lub urodziny? Mamy idealne rozwiązanie - bon upominkowy o nazwie "Podarunek Piękna" z określoną kwotą do wykorzystania lub na konkretny zabieg, pakiet. Od Państwa zależy jego zawartość. Osoba obdarowana może wykorzystać bon jednorazowo lub też podczas kilku wizyt w gabinecie. Z nami łatwo o oryginalną niespodziankę, która zaskoczy, wywoła radość i niezapomniane wrażenie.

Taka forma prezentu opracowana jest z myślą o różnych okazjach i uwzględnia potrzeby osoby obdarowanej. Twój bliski otrzyma więc to, czego najbardziej potrzebuje. Każdy przyjmie taki prezent z przyjemnością i będzie długo o nim pamiętać.

 

giftbox.jpg

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57