SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

 

Laserowe usuwanie przebarwień

 

Usuwanie przebarwień - Cutera


Laser Cutera
Laser Cutera to jeden z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych laserów służący leczeniu zmian naczyniowych, takich jak rumień, naczyniaki, trądzik różowaty, przebarwienia, plamy posłoneczne.

Od starszych technologii różni się większą skutecznością, bezpieczeństwem dla pacjenta oraz sprowadzonymi niemal do zera dolegliwościami bólowymi podczas zabiegu. Siła impulsu Cutera przewyższa trzykrotnie moc laserów starszej generacji, a głowica umożliwiająca chłodzenie skóry podczas zabiegu, sprawia, że możemy dbać o komfort pacjenta w trakcie leczenia.


Wskazania do zabiegu laserowego usuwania przebarwień:

- przebarwienia na ciele
- plamy posłoneczne na twarzy i dekolcie
- przebarwienia i plamy starcze na dłoniach

Czas trwania zabiegu:

Od 5 do 20 minut w zależności od wielkości obszaru poddanego zabiegowi.

Przeciwwskazania:

- Zabiegów z użyciem Cutera nie stosuje się w przypadku kobiet w ciąży czy osób ze świeżą opalenizną.
-Należy zrezygnować z zabiegu laseroterapii podczas przyjmowania leków psychotropowych, retinoidów oraz pewnych grup antybiotyków. Dyskwalifikują również schorzenia skórne jak bielactwo, łuszczyca, czerniak, nowotwór skóry, a także skłonności do bliznowców.


Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji osoba wykonująca zabieg udzieli wszelkich wskazówek i wyjaśni, jak należy przygotować się do zabiegu.

- przed zabiegiem na naczynka należy wydepilować dokładnie skórę w okolicy poddawanej zabiegowy laserowemu,
- na kilka tygodni przed zabiegiem należy unikać kąpieli słonecznych,
- w dniu planowanego zabiegu należy bezwzględnie zrezygnować z alkoholu.

Odstępy pomiędzy zabiegami nie powinny być krótsze niż 4 - 6 tygodni.Kiedy zobaczę efekt?

Teoretycznie rzecz biorąc większość pacjentów zmagających się ze sporymi przebarwieniami widzi efekt bezpośrednio po zabiegu. Niemniej jednak należy nastawić się na okres około 4 – 6-tygodni. Wówczas osoba wykonująca zabieg skontroluje stan skóry i ewentualnie zaleci kolejny zabieg.


Na co uważać po zabiegu?

Przez kilka dni należy unikać intensywnego wysiłku, a przez miesiąc zrezygnować z solarium, sauny i gorących kąpieli. Skórę należy chronić filtrem UV.


Skutki uboczne

Bezpośrednio po zabiegu laserowego usuwania przebarwień skóra może być zaczerwieniona. W miejscach, w których znajdowały się spore przebarwienia mogą pojawić się siniaki, a nawet strupki. W niektórych przypadkach dość naturalne jest powstanie drobnych pęcherzyków. Rekonwalescencja w zależności od tego jak duże, głębokie były przebarwienia okres rekonwalescencji może wahać się pomiędzy 4-6 dni. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu wygajania skóry koniecznie skontaktuj się z osobą, który wykonywał zabieg. Zastosowanie innych preparatów i medykamentów niż te, które zaleciła osoba wykonująca zabieg może nie tylko opóźnić efekt wygajania, ale również przynieść całkiem odwrotny efekt.

Koszt zabiegu:

  • od 250 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57