SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

Laserowe leczenie blizn potrądzikowych

 

Fotona - pikosekundowe leczenie blizn potrądzikowych

 

Fotona to obecnie jeden z najnowocześniejszych na rynku laser wykorzystujący technologię niezwykle krótkich, pikosekundowych impulsów świetlnych.

 

Jak działa i jakie ma zastosowanie?
Laser pikosekundowy Fotona to innowacyjne narzędzie służące do usuwania rozstępów czy blizn potrądzikowych. Jest także niezrównanym laserem stosowanym do regeneracji i odmładzania skóry, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za elastyczność i właściwe napięcie skóry.
Bardzo krótki czas trwania impulsu laserowego zmniejsza stopień nagrzania powierzchniowych warstw skóry, co wpływa na większą precyzję i bezpieczeństwo zabiegu.
Zastosowanie lasera pikosekundowego do zabiegów odmładzających stymuluje tkanki do autoregeneracji, której efektem jest mocniejsza, bardziej napięta i gładka skóra.

Urządzenie posiada, oprócz głowicy laserowej również głowicę frakcyjną, która umożliwia wykonywanie zabiegów odmładzających i likwidujących rozstępy. Dzięki efektowi fotoakustycznemu Fotona działa wyłącznie na konkretną warstwę skóry, nie naruszając okolicznych tkanek.


Jak wygląda zabieg? Oczyszczoną i odkażoną skórę poddaje się działaniu promieniowania laserowego. Przy pikosekundowym leczeniu blizn potrądzikowych, aby wzmocnić i przyspieszyć efekt używamy również głowicy frakcyjnej fotoakustycznej. Pomaga ona dotrzeć nam do głębokich warstw skóry.

Po zabiegu twarz może być zaczerwieniona (zaczerwienienie ustępuje po kilku godzinach). Dzięki technologii ultrakrótkich impulsów świetlnych, zabieg z użyciem lasera pikosekundowego Fotona nie powoduje znaczącego podgrzania tkanek, a co za tym idzie – pacjent nie odczuwa podczas niego dolegliwości bólowych.
Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od wielkości obszaru poddawanego terapii. Skóra jest naświetlana indywidualnie dobraną wiązką laserową. Procedura nie uszkadza sąsiadujących tkanek i najczęściej nie wymaga rekonwalescencji.

Przeciwwskazania
* Ciąża i okres karmienia piersią
* Nowotwory
* Przyjmowanie leków światłouczulających
* Świeża opalenizna, opalanie natryskowe (ostatnia sesja możliwa 4 tygodnie przed zabiegiem)
* Przyjmowanie ziół światłoczułych (nagietek, dziurawiec)
* Infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu zabiegu
* Aktywna opryszczka(zabieg może być wykonany 3 tygodnie od wygojonej opryszczki)
* Epilepsja
* Cukrzyca
* Antybiotykoterapia
* Stosowanie kremów z retinolem (witaminą A) lub suplementacja witaminą A
* Stosowanie kosmetyków na bazie alkoholu
* Ciężkie choroby dermatologiczne


Przygotowanie do zabiegu:
Nie wymaga przygotowania. Należy stosować się do przeciwwskazań.


Pielęgnacja po zabiegu:
* stosować delikatne preparaty do mycia skóry, unikać mydła oraz kosmetyków z zawartością alkoholu (do 4 dni po zabiegu)
* pielęgnacja skóry kremami regenerującymi
* nie wykonywać peelingów
* unikać sauny i basenu (do 7 dni po zabiegu)
* chronić skórę przed słońcem (stosować krem z filtrem >30 nakładać kilka razy dziennie)


Czas rekonwalescencji i możliwe reakcje po zabiegu:
Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić uczucie rozgrzania skóry, szczypanie, pieczenie w obszarze wykonanego zabiegu. Skóra może być zaczerwieniona, bolesna, która może utrzymać się przez kilka godzin (rzadko).

Zazwyczaj jednak skóra "dochodzi szybko do siebie" ( w tym samym dniu). Zachodzą reakcje regeneracyjne w głębokich warstwach skóry.

Przy leczeniu blizn potrądzikowych zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Warto przeprowadzić procedurę łączenia różnych zabiegów, np. podcinanie blizn potrądzikowych + podanie kwasu hialuronowego + radiofrekwencja mikroigłowa  + laser pikosekundowy.

 

Koszt zabiegu:

  • od 300 zł

Cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57