SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

Jak zlikwidować "obręcze Wenus"?


Takiego określenia używa się dziś na objawy starzenia się skóry szyi wynikające nie tylko z upływu czasu, ale też ciągłego patrzenia w dół podczas korzystania z urządzeń technologicznych, takich jak smartfony. Należą do nich przede wszystkim poziome zmarszczki i bruzdy, tzw. obręcze Wenus.

Jak można usunąć z szyi charakterystyczne poziome bruzdy przypominające obręcze? – Dzisiaj taką szyję nazywamy szyją technologiczną.
Jesteśmy „look down generation” – pokoleniem patrzącym w dół.
Ma to związek z pochyleniem głowy, szyi podczas korzystania z mobilnych urządzeń multimedialnych. Inne czynniki to nadmierna ekspozycja na promieniowanie słoneczne, korzystanie z solarium, palenie papierosów i brak ćwiczeń fizycznych korygujących prawidłową postawę ciała.
Te poziome zmarszczki redukujemy przy pomocy laseroterapii.

 


Najczęściej w swojej pracy korzystamy z lasera Fotona, którego celem jest frakcjonowanie skóry w celu szybszej odbudowy włókien kolagenowych, rozjaśnienia, redukcji zmarszczek. Zabieg Fotona jest zabiegiem frakcyjnym nieablacyjnym.
Światło laserowe stymuluję tkankę do odbudowy, lekko odparowuje naskórek oraz delikatnie podgrzewa tkankę. Skóra po zabiegu jest napięta, zliftingowana, ujędrniona, a kondycja jej jest znacznie lepsza. Bezpośrednio po zabiegu widoczne jest lekkie zaczerwienienie, które utrzymuje się ok. 2-3 godzin.
Skóra często zdradza nasz prawdziwy wiek.


Jak przeciwdziałać jej przedwczesnemu starzeniu?
Objawy procesów starzenia zachodzących w skórze szyi są szybciej widoczne niż np. na skórze twarzy. Skora szyi jest cieńsza, ma mniej podściółki tłuszczowej i występuje na niej mniej gruczołów łojowych. Zawiera także mniej kolagenu i elastyny. Niestety, z tego powodu trudniej niż twarz poddaje się zabiegom medycyny estetycznej – zazwyczaj trzeba zrobić więcej powtórzeń i dłużej poczekać na widoczny efekt. Dla osób powyżej 25 r.ż. ważna jest profilaktyka. Aby spowolnić procesy starzenia się skóry, stosujemy ochronę przeciwsłoneczną, retinoidy, zabiegi prewencyjne typu mezoterapia, eksfoliacja kwasami. Powyżej 35., 40. roku życia, gdy nasila się wiotkość skóry i pojawiają się poziome zmarszczki szyi (tzw. obręcze Wenus), do zabiegów dołączamy laseroterapię, toksynę botulinową, preparaty biostymulujące.

Czy botoks i modny teraz tzw. wampirzy lifting pomogą nam również odmłodzić skórę szyi? – Zarówno podanie toksyny botulinowej, jak i osocza bogatopłytkowego to dobre zabiegi odmładzające skórę szyi, ale w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów warto połączyć je z peelingami, mikronakłuwaniem czy wspomnianą laseroterapią – i maksymalnie wykorzystać naturalny, własny potencjał regeneracji skóry. Dlatego profilaktyki starzenia skóry nie należy odkładać na później.

 

Koszt zabiegu:

  • od 900 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57