SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

facebook.png   instagram.png  search.png

Scizer – nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Scizer to jedna z najbardziej zaawansowanych metod redukcji tkanki tłuszczowej i nieestetycznego cellulitu. Następca Ultraformera (pod kontem redukcji tkanki tłuszczowej) jako pierwszy z systemów HIFU działa na głębokości 13 mm, czyli stricte w tkance tłuszczowej, dzięki czemu możliwe jest trwałe zniszczenie głębokich warstw nawet tych najbardziej opornych miejscowych depozytów tłuszczowych. Największą zaletą zabiegu jest jego wysoka skuteczność. Już jeden zabieg wystarczy dla uzyskania maksymalnego efektu w danej okolicy. Scizer to nowość w naszej klinice.

 


Jak działa urządzenie Scizer?
Urządzenie Scizer zostało stworzone do zwalczania miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i uporczywego cellulitu z okolicy brzucha, ud, łydek, pleców, bioder, ramion, boczków. Wykorzystuje ono najbardziej zaawansowaną technologię skoncentrowanych ultradźwięków – High Intensity Focused Ultrasound (HIFU). Energia o częstotliwości 2 MHz działa na danym obszarze ciała na głębokości 13 mm lub 9 mm, precyzyjnie skupiając się na podskórnej warstwie tłuszczu, bez dystrybucji ciepła na otaczające tkanki. Urządzenie zostało wyposażone w precyzyjny skaner i najgłębiej działającą głowicę ze wszystkich dotychczas stosowanych w technologii HIFU, dzięki czemu zabieg jest bardzo skuteczny, a efekty długotrwałe. Wbudowany inteligentny system chłodzenia kontaktowego chroni skórę przed nadmierną ilością ciepła, zapewniając tym samym maksymalny komfort podczas zabiegu.

 

Innowacyjna technologia jednolitego skanowania

Wyjątkowa skuteczność zabiegu to zasługa innowacyjnej głowicy, która wykorzystuje technologię jednolitego skanowania. Oznacza to, że oddziałuje ona z fragmentem skóry o wielkości 46 x 46 mm, emitując wiązkę światła o absolutnym i jednorodnym widmie, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie jeszcze lepszych efektów.

Zabieg Scizer wykonywany w naszej klinice medycyny estetycznej to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki i bezinwazyjny sposób zmniejszyć rozmiar swojego ciała i pozbyć się zbędnych centymetrów bez rekonwalescencji.
Jakie obszary ciała można modelować urządzeniem Scizer?
- brzuch (jego górna i dolna część);
- boczki;
- fałdy tłuszczowe na plecach i biodrach;
- pośladki;
- uda;
- łydki;
- bryczesy;
- ramiona.


Przeciwwskazania do zabiegu:
- ciąża;
- przepuklina;
- mniej niż 1 cm tkanki tłuszczowej;
- otwarte rany lub blizny na powierzchni zabiegowej,
- stan zapalny (np. aktywna opryszczka),
- przyjmowanie antybiotyku (kuracja powinna się zakończyć 3 tygodnie przed zabiegiem).


Jakie są efekty zabiegu Scizer?
Efekty leczenia Scizer widoczne są bezpośrednio po zabiegu, skóra staje się bardziej napięta i jędrniejsza. Przez kolejne tygodnie pogłębiają się i polepszają, aż do osiągnięcia maksymalnego efektu końcowego. Optymalne rezultaty pojawią się po upływie około 3 miesięcy od wykonania zabiegu, ten czas jest niezbędny do naturalnej przebudowy skóry. Większość zniszczonych komórek ulega wchłonięciu w ciągu 12 tygodni po zabiegu, a 95% jest wchłonięte po 18 tygodniach. Średnio zabieg pozwala na pozbycie się około 2,5 cm tkanki tłuszczowej, czyli zmniejszenie rozmiaru ciała aż o 1 rozmiar.

Najważniejsze efekty zabiegu to:
* usunięcie tłuszczu;
* zmniejszenie obwodu ciała;
* redukcja cellulitu;
* wymodelowanie sylwetki;
* ujędrnienie ciała.


Zalecenia (przed i po zabiegu)
Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.
24 - 72 godziny po zabiegu nie zaleca się spożywać alkoholu, aby nie obciążać dodatkowo wątroby.
Do 7 dni po zabiegu nie stosować leków przeciwzapalnych (celowo wywołujemy miejscowy stan zapalny, leki mogą osłabić działanie).
Brak okresu rekonwalescencji, pacjent od razu może wrócić do codziennych czynności.

Koszt zabiegu:

  • od 250 zł

 

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57