SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG
INFOLINIA  790-57-57-57

Laserowe wygładzanie zmarszczek - sposób na młodszy wygląd skóry

Tak duży nacisk na piękny wygląd twarzy wiąże się z popularnością zabiegów wygładzania zmarszczek wokół oczu i ust i dużym zapotrzebowaniem na nie. Zabiegi frakcyjnego ablacyjnego wygładzania zmarszczek firmy Palomar zapewniają oszczędność i satysfakcję po obu stronach, a także minimalny okres powrotu do codziennej funkcjonalności i długotrwałe, doskonałe rezultaty.

Tradycyjne zabiegi CO2 są bolesne i wymagają długiego okresu rekonwalescencji. W przeciwieństwie do nich, frakcyjne ablacyjne zabiegi wygładzania zmarszczek firmy Palomar stosują impulsy światła laserowego, które zapewniają doskonałe, długotrwałe rezultaty już po jednym, prostym zabiegu. Światło laserowe penetruje skórę na wymaganą głębokość i dzięki określonemu poziomowi ciepła wywołuje ostrą reakcję w postaci gojenia się skóry, stymulując produkcję kolagenu. Zmniejsza to widoczność zmarszczek wokół oczu i ust.

 

Jak działa laserowe wygładzanie zmarszczek

Wygładzanie zmarszczek w okolicach oczu i ust za pomocą urządzeń firmy Palomar polega na zastosowaniu frakcyjnego lasera ablacyjnego do utworzenia stref ablacji otoczonych przez warstwy skoagulowanej tkanki, które są następnie otoczone przez zdrową tkankę. Obecność zdrowej tkanki wyzwala błyskawiczną odbudowę naskórka w ciągu zaledwie 12 godzin.

 

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00