SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

 

    Usuwanie owłosienia

Urządzenie Laserowe VPL

 

 • 40 % taniej na depilację laserową małej partii: wąsik, baki, policzki, broda, linia biała (cena obowiązuje przy zakupie 1 dużej partii)
 • 20 % taniej na depilację laserową średniej partii: bikini płytkie, kark, pachy, dłonie (cena obowiązuje przy zakupie 1 dużej partii)
 • 10 % taniej na depilację laserową dużej partii: nogi, bikini głębokie, plecy, brzuch, przedramiona, pośladki, tors

Przy zakupie większej ilości zabiegów cena do negocjacji.

 

Kup serię 3 zabiegów i zapłać 15% taniej.

 

Pełny cennik zabiegów ⇒

Zapisz się już teraz!     790 57 57 57 

 

System VPL (Variable Pulsed Light) to innowacyjne rozwiązanie stosowane w medycynie estetycznej. Technologia VPL, umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych i efektywnych zabiegów w szerszym zakresie, niż było to dotychczas możliwe. Urządzenie laserowe VPL to intensywne źródło światła nowej generacji. Emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry. W zależności od zastosowanej długości światła służy do: usuwania włosów i przebarwień skóry odmładzania skóry, zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych oraz leczenia trądzika różowatego i młodzieńczego.

Podczas usuwanie owłosienia wiązka światła lasera VPL przenika do mieszka włosowego niszcząc go bezpowrotnie. Należy wiedzieć, że włosy nie rosną równomiernie. Część z nich znajduje się we wczesnej fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło lasera W/w włosy mają najwięcej melaniny, która skupia emitowane światło. W momencie zabiegu na danym obszarze skóry włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu. Podczas pierwszego zabiegu laserem VPL, usuwa się ok.40% owłosienia.

W przypadku ciemnych włosów wyraźny efekt stwierdza się już po pierwszym zabiegu. Natomiast włosy jasne mogą się przerzedzić lub osłabić, ale nie w takim stopniu jak włosy ciemne, które zostaną całkowicie usunięte.

O efekcie epilacji decyduje wiele czynników m.in. lokalizacja owłosienia i związana z tym głębokość na której rosną włosy, kolor włosów, kolor skóry jak również zależność hormonalna.

Zabieg trwałego usuwania owłosienia przeprowadza się w seriach 4 – 6 zabiegów.

 

Przygotowanie do zabiegu:

 • należy wykonać golenie włosów 1 dzień przed zabiegiem
 • nie opalać się około 2-3 tyg. przed zabiegiem
 • odstawić leki światłouczulające i rozrzedzające krew na minimum miesiąc przed zabiegiem
 • nie depilować włosów z użyciem wosku, depilatorów, pęsety przez 4 tygodnie
 • nie spożywać alkoholu na 24h przed zabiegiem
 • w przypadku depilacji pach nie stosować w dniu zabiegu antyperspirantów
 • w przypadku powtarzającej się często opryszczki zaleca się używanie leku Heviran 2 dni przed i 7 po zabiegu  

Zalecenia pozabiegowe:

 • przez 24 godziny nie stosować na skórę makijażu, perfumowanych mydeł, toników na bazie alkoholu itd., nie drażnić skóry w okolicy zabiegu
 • przez 3-4 tygodnie nie wolno się opalać i korzystać z solarium
 • przy ekspozycji na słońce stosować krem z wysokim filtrem (SPF+50)

Wykonanie zabiegu:

Zabieg wykonuje się przy pomocy głowicy o powierzchni 5 cm kw. co pozwala na szybkie wykonanie zabiegu nawet na dużych powierzchniach jak plecy czy uda. Błyski w czasie zabiegu są nieprzyjemne choć nie stanowią zagrożenia. Stosowane są okulary ochronne, a dodatkowo zaleca się zamknięcie oczu. W czasie zabiegu może być odczuwalne delikatne pieczenie, nie jest wymagane jednak stosowania leków znieczulających poza osobami nadwrażliwymi przy stosowaniu na dużych powierzchniach skóry. Przy rozległych depilacjach i dłuższym czasie zabiegu korzystne jest uzupełnianie płynów – woda mineralna. Bezpośrednio po zabiegu stosujemy krótkotrwale okład z lodu dla skrócenia czasu odczynu zapalnego, dla osób bardzo wrażliwych, zwłaszcza na szyi, proponujemy maskę algową. Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na fotoodmładzanie vpl. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień, delikatny obrzęk, swędzenie, pieczenie, suchość skóry, a zmiany te bardzo szybko ustępują, zwykle w ciągu kilku godzin, rzadko w ciągu kilkunastu godzin czy kliku dni.

 

* Pachy

Przed zabiegiem                Po zabiegach


 

 

* Bikini

 

Przed zabiegiem                   Po zabiegach


 

 

* Nogi

 

 

Przed zabiegiem                Po zabiegach


 

 

 

 

 Przeciwwskazania:

 • ciąża

 • świeża opalenizna

 • skłonność do przebarwień

 • bielactwo, łuszczyca

 • fotodermatozy (choroby zaostrzane światłem)

 • choroby nowotworowe

 • epilepsja

Koszt zabiegu:

 • od 150 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

Zastanawiasz się, czy ten zabieg jest dla Ciebie?

Jak przebiega i czy jest bolesny?

Umów się na bezpłatną konsultację i pierwszy próbny "strzał" laserem.

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57