SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

 

Fotoodmładzanie skóry i wygładzanie zmarszczek

Urządzenie Laserowe VPL

System VPL (Variable Pulsed Light) umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych i efektywnych zabiegów w szerszym zakresie, niż było to dotychczas możliwe. Urządzenie laserowe VPL to intensywne źródło światła nowej generacji. Emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry. W zależności od zastosowanej długości światła służy do: usuwania włosów i przebarwień skóry odmładzania skóry, zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych oraz leczenia trądziku różowatego i młodzieńczego.

 

Zabieg fotoodmładzania VPLto unikalna nieinwazyjna procedura, pozwalająca na kompleksowe odmłodzenie skóry. VPL emituje  różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie w obrębie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych okolic ciała.

Zabieg ten jest kuracją uniwersalną, gdyż w trakcie jednego zabiegu usuwane są drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka i pory jak również rumień skóry. Kuracja poprawia napięcie i koloryt skóry. Zaletą zabiegu jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczas metod.

Zabiegi przeprowadza się zwykle w serii 3 – 4 zabiegów co 4 tygodnie. Każdy zabieg wzmacnia efekt, ale już po pierwszym zabiegu widoczne są wyraźne rezultaty poprawy jakości skóry.

Przeciwwskazania do zabiegów VPL:
- ciąża
- intensywna opalenizna
- stosowanie kremów z retinolem
- przyjmowanie leków i ziół światłouczulających
- niewyrównana cukrzyca
- bielactwo
- aktywna infekcja
- skłonności do bliznowacenia

 

Alternatywne zabiegi:

 

Koszt zabiegu:

  • od 150 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57