SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

 

Usuwanie zmian naczyniowych

Urządzenie Laserowe VPL

System VPL umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych i efektywnych zabiegów w szerszym zakresie, niż było to dotychczas możliwe. Urządzenie laserowe VPL to intensywne źródło światła nowej generacji. Emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry. W zależności od zastosowanej długości światła służy do: usuwania włosów i przebarwień skóry odmładzania skóry, zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych oraz leczenia trądziku różowatego i młodzieńczego.

Zmiany naczyniowe- usuwanie popękanych lub poszerzonych naczynek krwionośnych jak również rumienia skóry. Efekt zabiegu zależy od grubości naczynka, głębokości położenia, koloru i lokalizacji naczynka, jak również od koloru skóry

VPL dobrze sprawdza się w przypadku zmian naczyniowo - rumieniowych w przebiegu trądziku różowatego. Bardzo dobre wyniki osiągamy w przypadku skóry naczynioruchowej, reagującej silnym zarumienieniem  na różne czynniki psychiczne i fizyczne. Po cyklu zabiegów zmniejsza się reaktywność skóry na działanie w/w czynników. W rezultacie skóra staje się rozjaśniona.

Zabiegi przeprowadza się zwykle w serii 3 – 6 w odstępach  co 3 tygodnie

 

Przeciwwskazania do zabiegów VPL:
- ciąża
- intensywna opalenizna
- stosowanie kremów z retinolem
- przyjmowanie leków i ziół światłouczulających
- niewyrównana cukrzyca
- bielactwo
- aktywna infekcja
- skłonności do bliznowacenia

 

Koszt zabiegu:

  • od 300 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57