SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

 

Modelowanie twarzy - wolumetria policzków

Zmarszczki nie są jedynym objawem starzenia. Duże znaczenie ma również kontur twarzy, który zmienia się z upływem lat. Twarz "opada" i traci objętość sprawiając, że w wyglądamy starzej.  Z wiekiem Twoja twarz traci swój pełny, jędrny i młody wygląd. Jest to wynikiem naturalnego procesu starzenia, w wyniku którego skóra staje się cieńsza i bardziej wiotka, co z kolei prowadzi do pojawienia się zmarszczek i bruzd. Tkanka tłuszczowa, która zapewnia pełny kształt twarzy, również stopniowo zanika sprawiając, że buzia staje się wąska i wychudzona, co dodatkowo Cię postarza. W Centrum medycznym LASER-MED dysponujemy metodami i preparatami, które pomogą Ci wygładzić bruzdy i zmarszczki oraz przywrócić utraconą objętość skóry. Dzięki temu Twoja twarz będzie znowu wyglądać młodo.

alt


Przyczyny
Badania z zakresu medycyny estetycznej wykazały, że dzieje się tak na skutek powolnego zaniku tkanek podskórnych niektórych partii twarzy.  Przyczyną tego zjawiska jest zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, ale także ubytki w tkance łącznej oraz kostnej.  Zmiany te połączone z coraz bardziej wiotką i cienką skórą prowadzą do spłaszczenia twarzy, powstania zagłębień, bruzd, cieni pod oczami, utraty objętości i wypukłości policzków.


Na czym polega zabieg?
W celu poprawy owalu twarzy stosujemy zabieg wolumetryczny, mający na celu odbudowę jej objętości.  Zabieg przeprowadzany jest z użyciem preparatów zawierających zmodyfikowany kwas, odznaczający się dużą gęstością. Podaje się go w głębsze warstwy skóry przy pomocy kaniuli. Zabieg wykonuje się w miejscowym znieczuleniu, jest bezpieczny i prawie bezbolesny.
Dzięki zabiegowi twarz zyskuje młodszy wygląd, na skutek poprawy jej kształtu.  Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

 

Jakie są efekty?

 • poprawa owalu twarzy
 • uzupełnienie ubytków w objętości
 • uwydatnienie policzków
 • wyszczuplenie twarzy
 • zaostrzenie linii żuchwy
 • modelowanie brody
 • redukcja cieni pod oczami
 • spłycenie zmarszczek i bruzd


Preparaty stosowane w Centrum Medycznym Laser-Med.
Do zabiegów wolumetrycznych twarzy używamy tylko najlepszych sprawdzonych preparatów takich jak :
 

 •  Neauvia
 •  Stylage
 •  Radiesse


Kwas hialuronowy - wyszczuplanie twarzy bez implantów

Kwas hialuronowy polecany do modelowania twarzy, jest doskonałą alternatywą dla zabiegów inwazyjnych takich jak wszczepianie implantów czy tradycyjne operacje plastyczne. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, których skóra utraciła elastyczność. Służy przede wszystkim do wypełniania policzków, podbródka oraz do przywracania harmonijnych rysów twarzy.

Kwas hialuronowy wstrzykiwany w wybrane obszary twarzy preparat działa jak delikatny lifting, spowalnia procesy starzenia, uwydatnia policzki i podbródek jednocześnie poprawiając napięcie skóry.

Zabieg przywraca wypukłości twarzy charakterystyczne dla młodego wieku. Policzki stają się pełniejsze i bardziej kształtne, a skóra w ich okolicy bardziej napięta i jędrna. U niektórych osób przywróceniu objętości policzków towarzyszy dodatkowo efekt spłycenia bruzd nosowo-wargowych. Atrakcyjną możliwością jest jednoczesne wypełnienie doliny łez i usunięcie cieni spod oczu. Pełny efekt zabiegu widać po około dwóch tygodniach, a utrzymuje się on nawet do dwóch lat.


Przeciwwskazania :

 •  ostre lub przewlekłe schorzenia skóry (infekcje lub stany zapalne np. aktywna opryszczka, stosowanie antybiotyku)
 •  uczulenie na którykolwiek ze składników
 •  ciąża i okres karmienia piersią

 

Koszt zabiegu:

 • od 500 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57