SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG
INFOLINIA  790-57-57-57

 

Usuwanie przebarwień: Cosmelan i Dermamelan*

Cosmelan

Najskuteczniejsza terapia wybielająca

Starzenie się skóry jako wynik częstej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, przebarwienia o podłożu hormonalnym, ciemne plamy na dłoniach i przedramionach to powód, dla którego coraz więcej osób zgłasza się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Być może próbowali Państwo różnych mniej lub bardziej skutecznych zabiegów redukujących te plamy. Od niedawna jest dostępny w Polsce (w Europie od kilku lat) zabieg o nazwie Cosmelan, który w około 98% przypadków (na podstawie przeprowadzonych badań) usuwa lub znacznie redukuje przebarwienia, nawet te zadawnione, istniejące wiele lat. Zabieg ten zwęża również pory, reguluje wydzielanie łoju oraz w sposób bardzo wyraźny stymuluje odnowę kolagenu, co objawia się znacznym odmłodzeniem skóry.

Jakie jest działanie Cosmelanu?
Mechanizm działnia COSMELANU jest oparty na wykorzystywaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny (barwnika). Kilka z substancji obecnych w COSMELAN działa przez blokowanie tego enzymu, lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu. COSMELAN jest skuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku

Zabieg składa się z 2 etapów:

W gabinecie
Osoba przeprowadzająca zabieg oczyszczający i odtłuszczający skórę, a następnie nakłada maskę Cosmelan 1, która przypomina w kolorze ciemny fluid.

W domu
Pacjent z nałożoną maską udaje się do domu i zmywa ją bieżącą wodą, po około 5 godzinach. Czas trzymania maski ustala osoba przeprowadzająca zabieg lub lekarz konsultujący, w zależności od fototypu skóry pacjenta. Następnie stosuje krem Cosmelan 2 przez 3 miesiące od zabiegu według schematu dobranego przez osobę wykonującą zabieg i krem łagodzący.

Skóra po zabiegu:
W trakcie pierwszych dni po zabiegu i w przypadku cer bardzo wrażliwych, skóra może być bardzo zaczerwieniona. Jest to normalna reakcja po zabiegu Cosmalan. Może być również obserwowane uczucie napięcia i pieczenia. Pacjent powinien stosować krem z wysokim filtrem słonecznym .

Jakie są rezultaty?
Stan skóry poprawia się po tygodniu od rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry ( fototyp IV i V ) plamy znikają po 8 do 10 dniach. Osoby o jasnej karnacji ( fototyp I i II ) i fototyp III - zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.

Według obecnie dostępnej światowej wiedzy jest to najskuteczniejszy zabieg usuwający przebarwienia na twarzy różnego pochodzenia. Jednocześnie doskonały efekt odmładzający skórę.

 


* Dermamelan - NOWOŚĆ

Najskuteczniejsza terapia usuwająca przebarwienia w mniej niz 20 dni.

Wskazania:

 • melasma
 • bardzo wyraźnie rozjaśnia małe i specyficzne plamy, takie jak piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i pozapalne
 • odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry.


Terapia Dermamelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu.

Składa się z dwóch etapów:
1. nałożenia maski w gabinecie lekarskim
2. pielęgnacji kremem Dermamelan w domu

Efekt rozjaśnienia plam jest widoczny po miesiącu.

Wymagany czas kuracji - 3 miesiąceDlaczego Dermamelan jest tak skuteczny w usuwaniu przebarwień?

 • Doskonale odpowiada na potrzeby skóry z problemami przebarwień - chroni, usuwa plamy, odmładza.
 • Jest kompozycją składników hamujących powstawanie melaniny o wysokim stężeniu.
 • Zachowuje barierę naskórkową, ponieważ nie zawiera typowych czynników złuszczających. Chroni w ten sposób przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.
 • Nie uwrażliwia skóry na światło, może być wykonywany o każdej porze roku.
 • Zawiera antyoksydanty i dwutlenek tytanu. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
 • Ze względu na obecność składników aktywnych takich jak retinol, witamina C i E wyraxnie odmładza skórę. Jest ona napięta, odzyskuje blask i zdrowy wygląd.
 • Reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory.
 • Bezpieczeństwo wykonania zabiegu może zapewnić tylko lekarz.


Dermamelanalt alt

 

Alternatywne zabiegi:

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Jagiellońska 109/23

t: +48 52 388-70-58

m: +48 790 57 57 57

e: laseroterapia.bydgoszcz@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00