SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

 

Mini plastyka brzucha (miniabdominoplastyka)

 

Zabieg miniabdominoplastyki (częściowej plastyki brzucha) jest mniej inwazyjną metodą korekcji wiotkich powłok brzucha. Chirurg wykonuje cięcie od 5-10 cm, a sam zabieg trwa około godziny. Miniabdominoplastyki nie można wykonywać u osób z dużym nadmiarem luźnej skóry, a także u kobiet, które planują kolejne ciąże. Najlepsze efekty widoczne są u osób, których nadmiar skóry skupia się w okolicach pępka, podbrzusza, a mięśnie ściany brzucha nie wymagają skrócenia. 

 

Zalecenia przed zabiegiem:

Nie opalaj się nadmiernie przed zabiegiem i nie stosuj ścisłej diety, ponieważ może to spowodować problemy w gojeniu się rany. Przeziębienie i jakakolwiek infekcja mogą być przyczyną odroczenia leczenia chirurgicznego. 

Zabieg wykonywany z znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu miniabdominoplastyki pacjent wychodzi do domu. 

Zalecenia po zabiegu:

Zapewnij sobie transport do domu, oraz osobę która wyręczy Cię w obowiązkach domowych w ciągu pierwszych dwóch, trzech dni po zabiegu.  Zalecane jest, aby pacjent spędził noc w pozycji pół siedzącej. Tak jak w przypadku liposukcji, należy nosić specjalną bieliznę uciskową, przez około 2 -3 tygodnie po zabiegu. Całkowity powrót do zdrowia następuje po około 14 - 21 dniach. 

 

Miniabdominoplastyka idealnie sprawdza się jako zabieg modelowania ciała po ciąży.

Bezpośrednia konsultacja z naszym chirurgiem pomoże Ci uzyskać dodatkowe, szczegółowe informacje na temat miniabdominoplastyki.

 

 

 

Koszt zabiegu:

  • 4500 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

 

Alternatywne zabiegi:

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57