SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

 

Palomar liposukcja laserowa

Zabieg Palomar przeprowadzamy w naszej Klinice z wykorzystaniem specjalnego urządzenia do znieczulenia miejscowego, tak aby pacjent nie odczuwał bólu podczas zabiegu i aby nie była konieczna obecność anestezjologa. Po zabiegu rozpuszczony tłuszcz jest odsysany specjalnym ssakiem (pracujący w trybie wibracyjnym), aby nie pozostawiać go w organizmie. liposukcja wodna
 

Palomar  to obecnie jedna z najbardziej sprawdzonych i skutecznych metod laserowego usuwania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu skóry, który zapobiega efektowi „obwisłej skóry” oraz powstawaniu nierówności sylwetki po zabiegu.

 

Dlaczego warto skorzystać z metody laserowej Palomar?

 • SKUTECZNOŚĆ: dzięki użyciu fali o długości 924 nm, laser działa selektywnie na tkankę tłuszczową i skutecznie ją rozpuszcza;

 • BRAK BÓLU: w trakcie krótkiego (około godzinnego, max 2-godzinny) zabiegu można szybko i w miarę bezboleśnie (zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym) stracić centymetry w obwodzie;

 • NAPIĘTA SKÓRA: po zabiegu pacjenci mają ujędrnioną skórę i nie ma efektu "obwisłej skóry" dzięki zaawansowanej lipolizie laserowej;

 • IDEALNA SYLWETKA: po zabiegu skóra jest gładsza, a kontury sylwetki nie są zniekształcone;

 • SZYBKIE GOJENIE: krótszy czas rekonwalescencji - wielu pacjentów jeszcze tego samego dnia może wrócić do codziennych zajęć i pracy

Widoczne efekty po zabiegu to:
 • szczupła sylwetka;

 • gładka i napięta skóra;

 • brak odkształceń sylwetki;

 • doskonałe samopoczucie.

Na czym polega unikalność technologii Palomar?

W metodzie Palomar laser pracuje na długościach fal 924 nm lub 975 nm oraz na dwóch długościach 924/975 nm, co umożliwia uzyskanie pożądanej absorpcji odpowiednio przez tkankę tłuszczową oraz tkankę skórną. Selektywna fototermoliza uwalnia lipidy znajdujące się w tkance tłuszczowej, które zostają następnie usunięte. Jednocześnie usuwana jest znaczna ilość tłuszczu oraz podgrzana zostaje tkanka skórna. Udowodniono, że podgrzanie tkanki skórnej wpływa pozytywnie na ujędrnienie skóry.
 

Jak przebiega zabieg?

 

Zabieg metodą laserową Palomar trwa maksymalnie około godziny.
Na początku pacjent zostaje przygotowany do zabiegu i otrzymuje znieczulenie miejscowe.
Lekarz dokonuje dwóch małych nacięć (w miejscu poprzednio znieczulonym).
Przez nacięcia lekarz wprowadza unikalną sondę laserową, która nakierowuje strumień lasera bezpośrednio na tkankę tłuszczową.
Strumień lasera o długości 924 nm równomiernie rozgrzewa, a następnie rozpuszcza tłuszcz, całkowicie omijając okoliczne tkanki.
Rozpuszczony tłuszcz zostaje odessany ssakiem wibracyjnym.
Jednocześnie stosowana jest fala laserowa o długości 975 nm, która oddziałuje bezpośrednio na tkankę skórną, wzmacniając i odbudowując włókna kolagenowe.
Termolifting zapobiega powstawaniu efektu "obwisłej skóry", a zamiast tego ujędrnia ją.
Po zakończonym zabiegu pacjent może od razu wrócić do domu.
Przez około dwa tygodnie konieczne jest noszenie bielizny uciskowej. Metoda Palomar, dzięki delikatnemu działaniu lasera, nie powoduje naruszenia osocza krwi ani poważnych uszkodzeń mechanicznych.
 
 
 

Czym różni się metoda "Palomar" od innych laserowych metod modelowania sylwetki?

 

Przez ostatnie lata przy przeprowadzaniu tego typu zabiegów stosowano fale laserowe o długościach 1064 nm, 1320 nm oraz 1440 nm, które powodowały podgrzewanie wody znajdującej się w komórkach i tym samym rozpuszczały tylko niewielką ilość tkanki tłuszczowej. Tymczasem użycie fal o długościach - 924 nm oraz 975 nm - umożliwia nie tylko skuteczne rozpuszczenie tłuszczu, ale także jednoczesne ujędrnienie tkanki skórnej. Laser "Palomar" jest obecnie jedynym urządzeniem, gdzie długość fal została dobrana optymalnie i zostało to poparte kilkuletnimi badaniami oraz patentami.
 
 

Na jakich obszarach ciała można przeprowadzić zabieg metodą "Palomar"?

 

Dzięki delikatnej technologii i małej inwazyjności zabiegi laserowe "Palomar" można przeprowadzać w różnych miejscach ciała. Są to:
 • okolice brzucha;

 • uda;

 • szyja;

 • podbródek;

 • ramiona;

 • klatka piersiowa;

 • pośladki;

 • każda inna część ciała, gdzie pojawił się problem nadmiaru tłuszczu.

Badania przed zabiegiem

 • morfologia z rozmazem
 • HBS
 • przeciwciała HCV
 • próby wątrobowe
 • jonogram
 • krzepliwość krwi
 • EKG
 

Jakie są przeciwwskazania do wykonywania zabiegu "Palomar"?

 • cukrzyca,

 • nadciśnienie,

 • zaburzenia krzepnięcia krwi,

 • choroby serca,

 • niewydolność nerek,

 • niewydolność wątroby,

 • stany zapalne.

Zabieg wykonuje lekarz z wieloletnim doświadczeniem.

 
image004
Efektem metody "Palomar", oprócz wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej, jest gładka i napięta skóra.
 
 
 
 
 
Bardzo częstym efektem tradycyjnej liposukcji np. na przedramionach jest bardzo obwisła skóra. Metoda "Palomar" zapobiega takiemu efektowi.
 
alt
 
 
Metoda "Palomar" może być bezpiecznie stosowana do usuwania tłuszczu w okolicach twarzy i podbródka. Metoda ta zapewnia bowiem doskonałe efekty w zakresie wygładzania skóry.
 
 
Ginekomastia , jest czwartą pozycją w chirurgi plastycznej u mężczyzn po liposukcji, operacji nosa, korekcji powiek.
Zabieg z użyciem lasera Palomar daje bardzo pozytywne efekty u Panów przy usuwaniu tkanki tłuszczowej z tzw. męskich piersi. 
 
 
Ginekomastia
 
                 Przed zabiegiem                                                     Po zabiegu
Liposukcja Toruń
                 
* rezultaty zabiegów zależą od indywidualnych czynników, są związane z przestrzeganiem zaleceń przed i pozabiegowych; może być konieczne wykonanie kolejnych zabiegów
 
 

Zalecenia żywieniowe dla pacjentów po zabiegach liposukcji:

Zabieg pozwala pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej, jednakże aby zapewnić długotrwały efekt, warto zastosować odpowiednią dietę. Wprowadzenie zasad zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej dobrze byłoby rozpocząć nawet jeszcze przed zabiegiem. Posiłki powinny być spożywane regularnie, bez dodatkowego podjadania pomiędzy wyznaczonymi godzinami. Ostatni posiłek należy spożywać 3-4h przed snem. Zaleca się picie od 1,5 do 2 litrów wody dziennie, aby zapewnić wystarczającą ilość płynów w organizmie. W codziennej diecie należy zwracać uwagę nie tylko na ilość, ale także jakość spożywanych produktów.

 

 
 
 
Tagi: liposukcja brzucha, liposukcja podbródka, liposukcja ramion, liposukcja ud, odsysanie tkanki tłuszczowej, odsysanie tłuszczu, zabieg liposukcji, liposukcja Toruń, liposukcja Inowrocław, liposukcja Grudziądz. liposukcja Gniezno, liposukcja Gdynia, liposukcja Gdańsk, liposukcja Sopot, liposukcja Włocławek, liposukcja Nakło, liposukcja Chojnice, liposukcja Sępólno, liposukcja Elbląg, liposukcja Piła, liposukcja Łódź, liposukcja Poznań, odsysanie tłuszczu Poznań

 

 Ustalenie terminu zabiegu wiąże się z wpłatą kwoty gwarancyjnej w wysokości 10% wartości zabiegu. Rezerwacja terminu może zostać anulowana telefonicznie lub bezpośrednio w Klinice powołując się na numer dowodu wpłaty. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed terminem zabiegu i nie zgłoszenie się w terminie zabiegu, powoduje obciążenie w postaci przepadnięcia kwoty gwarancyjnej. W przypadku anulowania rezerwacji na 72 godziny lub więcej przed uzgodnionym terminem zabiegu Placówka Centrum Medyczne LaserMed zwraca kwotę pobraną jako gwarancję rezerwacji na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub dokonuje wypłaty gotówką po okazaniu dowodu wpłaty.

Wpłaty zaliczek prosimy o wpłacenie na nr konta uzyskany w recepcji.


 

Koszt zabiegu:

 • od 4500 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57