SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

Makijaż permanentny

 

" Nie sztuką jest zrobić makijaż, sztuką jest zrobić go pięknie."

Makijaż permanentny jest niewątpliwie oryginalną sztuką makijażu, stawiającą na pierwszy miejscu podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety. Pozwala wyeksponować delikatność i naturalność twarzy. Dzięki niemu możemy precyzyjnie poprawić kształt brwi stwarzając wrażenie ich optycznego zagęszczenia. Makijaż permanentny umożliwia także podkreślenie oczu poprzez powiększenie objętości rzęs. Pozwala również zaznaczyć kontur ust, optycznie je powiększyć, a co najważniejsze wzmocnić ich barwę. Stają się one wówczas bardziej wyraziste i kobiece.Już następnego dnia rano możemy śmiało pokazywać się w pracy. W cztery dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest nabłyszczanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż - linergistkę.


W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie o 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu delikatnego.


* Przez 4 dni po zabiegu skóra poddana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami.
* Skórę należy myć mleczkiem kosmetycznym.
* Przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.
* Przeciwwskazaniem jest: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych. * W dwa tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów (uzupełnianie).

 

Makijaż permanentny ma zastosowanie nie tylko przy korekcji twarzy. Pełni on również rolę kamuflażu jako makijaż medyczny przy różnego rodzaju niedoskonałości urody. Często wykorzystywany jest również jako narzędzie pomocnicze w medycynie przede wszystkim do tuszowania i kolorystyki:

  • widocznych blizn i odbarwień

  • zmian skórnych po przebytych chorobach

  • zmian po chemioterapii

  • zmian po odtwórczych zabiegach plastycznych (korekcja brodawek)

 Makijaż permanentny posiada właściwości krótkotrwałego tatuażu, co stwarza możliwość okresowego zdobienia twarzy i ciała. Wykonany przez specjalistę, wyposażonego w zmysł artystyczny, na pewno pozwoli cieszyć się ładnym wyglądem w każdej sytuacji. Zarówno podczas uprawiania sportów jak i korzystania z uroków wypoczynku letniego.* Brwi

PRZED          PO

  

* Brwi metoda piórkowa

 

Koszt zabiegu:

  • od 300 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

Zapisz się na bezpłatną konsultację - 790 57 57 57 

 

Postępowanie do 10 dni po zabiegu:

* unikać nadmiernego napromieniowania UV (stosować krem z wysokim filtrem UV)

* unikać długotrwałego kontaktu z wodą

* unikać pobytu w saunie, solarium, pływania, zimnego powietrza (jazda na nartach)

* unikać samowolnego usuwania skórki pigmentacyjnej

* nosicielki wirusa opryszczki (Herpes) mogą liczyć się z wystąpieniem jego objawów po zabiegu

* nie spożywać ostro przyprawionych potraw, owoców morza

* nie stosować preparatów do pielęgnacji innych niż ustalone z kosmetologiem, szczególnie zawierających antybiotyki lub składniki zbyt silne przyspieszające proces gojenia, niwelują one efekt zabiegu.

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57