SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

 

Redukcja rozstępów - mikrodermabrazja diamentowa

Najczęściej wykonywany zabieg po ciąży.

 

Najlepsze efekty uzyskuje się w terapii świeżych rozstępów, czyli możliwie najwcześniej od wystąpienia zmian.


Fazy powstawania rozstępów:
1. Pierwsze stadium jest fazą zapalną. Zmiany są hypertroficzne (ubytki w tkance miękkiej), mają kolor czerwony, czerwonowinny lub czerwononiebieski, są równolegle ułożone. Na tym etapie mamy największe szanse by się ich pozbyć.
2. W drugim stadium – fazie zanikowej – ma miejsce pozorna regeneracja rozstępów. Pasma pęknięć skóry ulegają zmniejszeniu i rozjaśnieniu (jest to wynik prób regeneracji zerwanej sieci włókien kolagenu oraz włókien elastyny) i utrwalają się w postaci blizny zanikowej. Leczenie w fazie zanikowej, może jedynie zmniejszyć defekt skóry, poprawić jej wygląd, nigdy natomiast nie przywróci jej stanu poprzedniego.

Oczekiwane efekty:

  • usunięcie lub zmniejszenie rozstępów
  • wygładzenie, uelastycznienie i wzmocnienie skóry
  • odżywienie, regenerację tkanek
  • odnowienie włókien kolagenowych i elastylowych


MIKRODERMABRAZJA + MASKA WYBIELAJĄCA

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka za pomocą głowic diamentowych i pompy ssącej warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu.
Mikrodermabrazja to w pełni bezpieczna i zarazem bardzo skuteczna metoda na spektakularną poprawę stanu skóry, w walce z rozstępami. Dzięki umiarkowanemu złuszczaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych komórek. Nowe komórki przemieszczają się ku górze, zastępując komórki uszkodzone. Po wykonaniu złuszczania skóry, nakładana jest maska rozjaśniająca i niwelująca rozstępy. 


Mikrodermabrazja pomaga w zwalczaniu rozstępów w fazie zapalnej (faza zapalna objawia się występowaniem czerwonych rozstępów na powierzchni skóry). Efekty widoczne są już po pierwszych zabiegach, z każdym następnym potęgują się i utrwalają. 
 

Zalecana jest seria 4-6 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Usuwanie rozstępów

Alternatywne zabiegi:

 

Koszt zabiegu:

  • od 149 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57