SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

facebook.png   instagram.png  search.png

 

Kriochirurgia - szybkie i skuteczne zamrażanie tkanki skórnej (brodawki, narośle skórne).

 

Kriochirurgia jest zabiegiem polegającym niszczeniu chorych tkanek przy pomocy niskich temperatur .
Zabiegi kriochirurgiczne są wykonywane w Laser-Med przez lekarza chirurga urządzeniem Cryo-S . W zależności od rodzaju zmian lekarz stosuje sondy kontaktowe bądź natryskowe. Jedyna na świecie sonda natryskowa oferowana przez producenta a stosowana w naszym gabinecie pozwala na precyzyjną destrukcję zarówno niewielkich jak i dużych zmian.
Za pomocą urządzeni Cryo-S leczymy zmiany żylne zarówno żylaki kończyn dolnych jak i żylaki odbytu ( leczenie hemoroidów).
Leczenie żylaków kończyn dolnych polega na wykonaniu niewielkiego cięcia za pomocą którego wprowadza się sondę i wymraża niewydolny odcinek żyły. Pacjent powraca szybko do zdrowia a dodatkowym atutem kriochirurgicznego leczenia żylaków kończyn dolnych jest dobry efekt kosmetyczny . Kriochirurgiczne leczenie żylaków jest skuteczne i i zapewnia wyzdrowienie bez nawrotów .


Przy pomocy urządzenia Cryo-S lekarz chirurg dokonuje także zabiegów z zakresu dermatochirurgii w szczególności usuwanie:
– brodawek zwykłych tzw kurzajki,
– brodawki płaskie,
– włókniaki ,
– brodawki łojotokowe ,
– odciski, blizny ,
– zmiany naczyniowe,
– zmiany trądzikowe,
– zmiany nowotworowe.


 

Za pomocą kriostymulacji leczy się także łysienie plackowate .

Niewątpliwą zaletą zabiegów kriochirurgicznych jest to , że są one bezdymne.
Doceni to każdy kto miał wykonywany zabieg elektrokoagulacji, w trakcie którego czuć specyficzny zapach palonej tkanki. Zabiegi kriochirurgiczne z uwagi na ich nieinwazyjność pozwalają uniknąć nie tylko tych przykrych doznań , ale też są bezpieczniejsze od elektrokoagulacji , gdyż w ich trakcie nie ma zagrożenia skażenia pola zabiegowego i wtórnych zakażeń.

Kriochirurgia jest skuteczna także w leczeniu hemoroidów. Według zapewnień producenta urządzenie Cryo-S jest jedynym na świecie aparatem wyposażonym w ssak umożliwiający usunięcie hemoroidów bezboleśnie i niezwykle skutecznie umożliwiając przy tym najszybszy powrót do zdrowia . W leczeniu żylaków połączenie metody Barona ( gumkowanie ) z kriochirurgią daje znakomite efekty lecznicze. Jest to metoda bezbolesna i bezkrwawa. Metoda Barona to założenie gumowej podwiązki, za pomocą specjalnego urządzenia, co daje efekt zwłóknienia żylaka i jego odpadnięcia.
 

 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57