SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG

INFOLINIA  790-57-57-57

sklep1.png    facebook.png   instagram.png  search.png 

Leczenie hemoroidów

 


 

Jak leczyć hemoroidy?

- Metoda Barrona

Leczenie hemoroidów w Centrum Medycznym Laser-Med odbywa się metodą Barrona (gumkowanie) przy użyciu specjalistycznego urządzenia do kriochirurgii. Bezoperacyjne usuwanie żylaków odbytu metodą Barrona jest najczęściej stosowaną małoinwazyjną techniką leczenia hemoroidów.  Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania się pacjenta ani też żadnego znieczulenia ponieważ jest bezbolesny. Zabieg ambultoryjny. Lekarz chirurg na wstępie dokonuje anoskopii . Następnie zakładany jest gumowy krążek. W większości przypadków podczas jednego zabiegu lekarz wykonuje gumkowanie 1, 2 guzków krwawniczych. Kolejne guzki usuwane są w odstępach 3 do 4 tygodni. Usuwanie kolejno 1 lub 2 guzków zmniejsza ryzyko powikłań związanych z występowaniem martwicy po założeniu ligatury.

Metoda Barrona może być stosowana w żylakach odbytu I, II i w wybranych przypadkach guzków III stopnia.

 

Przeciwwskazania

Podstawowym przeciwwskazaniem do leczenia żylaków odbytu metodą Barrona jest stan zapalny kanału odbytu i odbytnicy. Zabieg może być wykonany po ustąpieniu stanu zapalnego. Do przeciwwskazań względnych zalicza się żylaki odbytu IV stopnia oraz przyjmowanie doustnych antykoagulantów.  


 


- Krioterapia hemoroidów

Metoda ta nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta. Zabieg wymrażania może być wykonany u pacjentów w każdym wieku. Lekarz dokonuje zabiegu kriochirurgicznego w celu wymrożenia żylaka odbytu, w ten sposób niszczy tkankę w sposób bezkrwawy, bez potrzeby jej wycięcia (nie naruszamy ciągłości skóry), unika się zatem niedogodności związanych z tradycyjną operacją chirurgiczną. 


W celu przyspieszenia rekonwalescencji po zabiegu i zminimalizowaniu negatywnych odczuć związanych z zabiegiem, zaleca się połączenie metody gumkowania z krioterapią

Po zabiegu pacjent wychodzi do domu i powraca do swojej codziennej aktywności. Zabieg kriochirurgicznego usuwania hemoroidów wykonywany w Centrum Medycznym Laser-Med skutecznie eliminuje żylaki .
 
Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z chirurgiem wykonującym zabieg. Podczas konsultacji chirurg zbada pacjenta, a także poda wytyczne jak należy się przygotować do zabiegu usuwania hemoroidów.

Tagi: leczenie hemoroidów Bydgoszcz, leczenie hemoroidów Toruń, usuwanie hemoroidów Inowrocław, usuwanie hemoroidów Gniezno, usuwanie hemoroidów Chojnice, leczenie hemoroidów Sępólno, leczenie hemoroidów cena, jak pozbyć się hemoroidów, 

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg    

 

Pozwól o siebie zadbać w Laser-Med

LASER-MED to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało z myślą o tych którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry przez długie lata. Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne LASERMED

  ul. Jagiellońska 109/23
  t: +48 52 388-70-58 
  m: +48 790 57 57 57